Спорт

"Севілья" вчетверте за шість років виграла Лігу Європи УЄФА

Іспанська "Севілья" стала переможцем Ліги Європи УЄФА сезону-2019/20.

У фінальному матчі в Кельні вона обіграла італійську команду "Інтер" з рахунком 3: 2.

На п'ятій хвилині Ромелу Лукаку вивів "Інтер" уперед, реалізувавши пенальті. На 12-й Люк де Йонг зрівняв рахунок, на 33-й він знову вразив ворота "Інтера".

На перерву команди пішли з рівним рахунком: на 35-й хвилині гол у відповідь провів футболіст "Інтера" Дієго Годін.

На 74-й хвилині переможний для "Севільї" гол провів Дієго Карлос.

"Севілья" в четвертий раз за останні шість років виграла Лігу Європи. Загалом цей турнір (з урахуванням попереднього йому Кубка УЄФА) підкорився їй шість разів - у сезонах 2005/06, 2006/07, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2019/20. Це - найкращий показник турніру.

У нинішньому сезоні команду привів до тріумфу головний тренер Хулен Лопетегі.

Через пандемію коронавірусу, яка перервала турнір у лютому, формат частини сезону в Лізі Європи був скоректований: починаючи з чвертьфіналу, пари проводили по одному матчу, всі зустрічі відбувалися в Німеччині при порожніх трибунах.