Спорт

Англія стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2018

Збірна Англії з футболу обіграла команду Колумбії в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2018 року.

Основний час зустрічі завершився внічию 1: 1. На 57-й хвилині рахунок з пенальті відкрив кращий бомбардир цього ЧС Харрі Кейн. А на другій, доданій до основного часу хвилині, центральний захисник колумбійців Еррі Міна ударом головою після подачі кутового зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм.

У додатковий час команди не забили, і путівка в 1/4 фіналу розігрувалася в серії пенальті. У ній більш вдалими виявилися англійці, перемігши з рахунком 4: 3. Воротарі обох команд відбили по одному удару, а ще раз колумбієць Матеус Урібе влучив у поперечину.

Англія стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2018 і зіграє 7 липня зі Швецією. Цього ж дня Росія гратиме з Хорватією.

6 липня зіграють Уругвай - Франція і Бразилія - Бельгія.