Спорт

Збірна Англії розгромила команду Панами і вийшла в плей-оф ЧС-2018

Збірна Англії обіграла з великим рахунком національну команду Панами в другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу.

Зустріч учасників групи G відбулася в Нижньому Новгороді в неділю і закінчилася з рахунком 6: 1 на користь англійців.

Рахунок відкрив на 8-й хвилині англійський захисник Джон Стоунз, забивши гол головою. На 22-й хвилині капітан збірної Англії Харрі Кейн реалізував пенальті - 2: 0. На 36-й хвилині півзахисник Джесі Лінгард зробив рахунок 3: 0, а через чотири хвилини Джон Стоунз оформив дубль - 4: 0. На 45 + 1 хвилині Харрі Кейн знову вдало реалізував пенальті в лівий верхній кут - 5: 0.

У другому таймі на 62-й хвилині знову відзначився Харрі Кейн, зробивши рахунок 6: 0. А на 78-й хвилині захисник панамської збірної Феліпе Балой забив перший гол Панами на цьому чемпіонаті - 6: 1.

Завдяки перемозі в матчі з Панамою футболісти англійської збірної змогли достроково оформити вихід у плей-оф чемпіонату.

ЧС з футболу 2018 року проходить з 14 червня до 15 липня на 12 стадіонах у 11 російських містах.