Порошенко привітав українських боксерів із перемогами
Президент України Петро Порошенко привітав українських боксерів Олександра Усика, Олександра Гвоздика і Василя Ломаченка з перемогами в поєдинках на вечорі українського боксу в Оксон-Хіллі (США).
Щойно подзвонив нашим переможцям. Переказав вітання від кожного українця, який сьогодні вболівав за них у цю надзвичайно успішну ніч для українського боксу. Ваші успіхи надихають усіх нас! Особисто вболівав за кожного. Пишаюся, що український гімн сьогодні тричі лунав на честь наших перемог!" - свідчить повідомлення на офіційній сторінці П.Порошенка у Фейсбук.
Як повідомлялося, українські боксери Олександр Усик, Василь Ломаченко та Олександр Гвоздик здобули перемоги над своїми суперниками на вечорі українського боксу в місті Оксон-Хілл (США) і захистили свої чемпіонські титули.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій
16:51, 19.03.2025
Шанс на припинення вогню буде тільки в найближчі два-три місяці - Порошенко
18:05, 18.03.2025
Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат
17:14, 15.03.2025
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
Адвокат Головань: влада використовує заготовку фсб для фабрикування нової "справи" проти Порошенка
19:12, 13.03.2025
ОСТАННЄ
У Греції оберуть президента Міжнародного олімпійського комітету
09:35, 20.03.2025
Антон Коробов і Анна Ушеніна – найкращі шахісти України 2024 року
13:30, 19.03.2025
Кличко вручив відзнаки ветеранам-киянам, які представляли Україну на Іграх Нескорених
18:23, 06.03.2025
Мінспорту позбавило шахіста Карякіна і футболістів Тимощука і Каладзе спортивних звань
18:22, 04.03.2025
Міжнародний олімпійський комітет прийняв відставку Баха