Спорт

"Шахтар" зіграв унічию із "Севільєю" в першому півфінальному матчі Ліги Європи

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2:2 на своєму полі з іспанською "Севільєю" в першому півфінальному матчі Ліги Європи УЄФА.

Уже на шостій хвилині рахунок відкрив півзахисник гостей Вітоло. Але на 23-й хвилині бразилець Марлос зрівняв результат, а незабаром після його передачі Тарас Степаненко вивів "Шахтар" уперед.

Але наприкінці матчу, на 82-й хвилині, французький нападник "Севільї" Кевін Гамейро реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок у цій зустрічі.

Півзахисник іспанської команди та збірної України Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і відіграв 59 хвилин.

Півфінальний матч у відповідь відбудеться 5 травня в Севільї.

В іншому півфіналі ще один іспанський клуб "Вільярреал" на останніх секундах вирвав перемогу в англійського "Ліверпуля" на своєму полі з рахунком 1:0.