Спорт

"Динамо" здобуло важливу виїзну перемогу над "Порту" і зберігає шанси на вихід у плей-оф ЛЧ

Київське "Динамо" обіграло в гостях із рахунком 2:0 португальський "Порту" в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

На 36-й хвилині рахунок із пенальті відкрив Андрій Ярмоленко. А в середині другого тайму парагвайський півзахисник гостей Дерліс Гонсалес зміцнив перевагу української команди завдяки невдалій грі воротаря господарів Ікера Касільяса.

У ще одному матчі групи G лондонський "Челсі" обіграв із рахунком 4:0 на виїзді "Маккабі" з Тель-Авіва.

Після п'яти турів "Челсі" і "Порту" лідирують в групі з 10 очками, "Динамо" набрало 8 очок, а "Маккаби" - жодного. В останньому турі "Динамо" прийматиме в Києві "Маккабі", а "Челсі" вдома зіграє з "Порту". Український клуб зберігає хороші шанси пробитися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.