Спорт

"Шахтар" упустив перемогу в домашньому матчі ЛЧ із "Порту"

Донецький "Шахтар" не зумів утримати перемогу в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА проти португальського "Порту".

Зустріч, яка відбулася у вівторок увечері у Львові, завершилася з рахунком 2:2.

У першому таймі команди голів не забивали. Хоча на 35-й хвилині гості мали реальний шанс відкрити рахунок, але Андрій П’ятов відбив удар з пенальті у виконанні Ясине Браими.

На початку другої половини зустрічі "Шахтар" розпечатав ворота "Порту" зусиллями Олександра Кучера, який обікрав суперника і видав відмінний пас на Олексія Тейшейру. На 85-й хвилині інший бразилець Луїс Адріано подвоїв перевагу господарів.

Але через чотири хвилини колумбієць Джексон Мартінес із пенальті відіграв один м'яч, а на останніх секундах доданого часу він же замкнув простріл із лівого флангу і приніс "Порту" нічию.

У ще одному матчі цієї групи білоруський БАТЕ обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 "Атлетик" із Більбао.

Таким чином, після двох турів "Порту" лідирує в групі з чотирма очками. В активі БАТЕ - три пункти, у "Шахтаря" - два очка, в "Атлетика" - одне очко.