Спорт

Хет-трик Девича приносить "Металісту" чергову перемогу

Харківський "Металіст" здобув вольову перемогу над запорізьким "Металургом" із рахунком 3:2 у матчі 11-го туру чемпіонату України.

У середині першого тайму протягом п'яти хвилин найкращий бомбардир турніру Марко Девич оформив дубль і зробив хороший заділ у рахунку для своєї команди. Запорожцям вдалося поквитати один м'яч перед перервою після удару Юрія Штурка. На 61-й хвилині він же вирівняв ситуацію на табло. Але через три хвилини гості залишилися в меншості, а на 76-й хвилині Девич утретє вразив ворота гостей і приніс перемогу команді Мирона Маркевича.

"Металіст" продовжує лідирувати в чемпіонаті з 29 набраними очками. На три очки менше у "Дніпра", з яким харків'яни зіграють на виїзді в наступному турі. На шість очок відстають від лідера "Шахтар" та "Чорноморець".