Маркевич спростував чутки про те, що він начебто залишив "Металіст"
Головний тренер ФК "Металіст" (Харків) Мирон Маркевич спростував чутки про те. що він нібито пішов із клубу.
"Усе нормально! Ми працюємо, і це лише чутки. Звісно, навколо "Металіста" сьогодні багато чуток... Але я працюю далі, й жодних проблем немає", - цитує М.Маркевича прес-служба клубу.
Раніше деякі ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що М.Маркевич має намір залишити "Металіст", оскільки розчарований трансферною роботою напередодні старту команди у кваліфікації Ліги чемпіонів.
"Хоча керівники "Металіста" в особі президента клубу Сергія Курченка ставлять перед командою завдання виграти чемпіонат України та пробитися до групового етапу Ліги чемпіонів, реальних дій у напрямі цих цілей менеджмент харків'ян поки що не робить", - наголошувалося в повідомленнях.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Легендарний голкіпер "Металіста" Горяінов виставить на аукціон колекцію футбольних раритетів, щоб зібрати гроші на техніку для евакуації поранених
12:46, 23.06.2023
Харківська міськрада ініціює передачу у комунальну власність майна "Металіста", конфіскованого у втікача Курченка
16:16, 21.04.2021
Голова Харківської облради виступає за аудит майна ФК "Металіст" і передачу у власність міста
14:42, 11.03.2021
Mаркевич: Цітаішвілі не варто поспішати виступати за збірну Грузії
11:27, 04.03.2021
ФК "Металіст" подав до ОАСК позов проти Кабміну
18:03, 26.10.2020
ОСТАННЄ
Відбувся перший Всеукраїнський турнір з військово-технологічного спорту
09:26, 02.04.2025
Сибіга: Тримайте Росію поза спортом, якщо хочете, щоб спорт був "поза політикою"
17:21, 28.03.2025
Мінспорту запустило сервіс на основі мовних моделей ШІ
16:40, 24.03.2025
Збірна України програла Бельгії з рахунком 3:0 в Лізі націй УЄФА
23:52, 23.03.2025
Помер прославлений боксер-важковаговик Джордж Форман