Інтерфакс-Україна
09:44 06.03.2026

Українська збірна здобула 43 медалі на змаганнях Marine Corps & Air Force Trials 2026

1 хв читати
Українська збірна здобула 43 медалі на змаганнях Marine Corps & Air Force Trials 2026
Фото: Мінветеранів

Українська національна збірна здобула 43 медалі на міжнародних спортивних змаганнях Marine Corps & Air Force Trials 2026 у США, повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

"Українська команда, до складу якої увійшли 13 ветеранів та 2 ветеранки, показала один з найкращих результатів змагань, здобувши 43 медалі. Захисники та Захисниці вибороли 27 золотих нагород у бігу, плаванні, пауерліфтингу, метанні диска, штовханні ядра, велоспорті та веслуванні, а також здобули командне "золото" у волейболі", - йдеться у повідомленні міністерства.

Крім цього, у доробку команди — 8 срібних медалей та два командні "срібла" у регбі на кріслах колісних і стрільбі з лука, а також 6 бронзових нагород у бігу, метанні диска, кульовій стрільбі та плаванні.

Marine Corps & Air Force Trials — один із ключових міжнародних турнірів для військових і ветеранів після поранень, який об’єднує учасників й учасниць із різних країн. Разом з Україною до участі також були запрошена команди-партнери з Канади, Австралії та Великої Британії.

Як повідомлялося, Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на спортивних змаганнях United States Air Force Trials 2024 у Лас-Вегасі (США).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ребров припинив роботу в національній збірній України з футболу – УАФ

Збірна України з тенісу вперше в історії увійшла до топ-3 світового рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг

Бідний: ДЮСШ будуть працювати, проєкт закону про спорт переглянуто

Україна засуджує рішення World Aquatics щодо повернення спортсменів РФ та Білорусі до міжнародних змагань

На жеребкуванні матчу "Металіст 1925" та "Динамо Київ" капітани стукались крашанками

Трирічний Леон Козаченко з Київщини став рекордсменом України як наймолодший борець з греко-римської боротьби

Бідний: Міністерство спорту в уряді має бути

Мінспорту восени планує запустити застосунки "Спортивний букінг", "Цифровий спорт" і ШІ-асистента з антидопінгових питань – Бідний

В Sport Science UA внесено уже понад 3 тис. українських атлетів – Бідний

Бідний: Якби не переконали віддати спортивні виші під Мінспорту, вони б уже стали факультетами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА