22:16 14.08.2024

Відкрито прийом заявок на участь у інтенсивній тренінговій програмі у Києві, Львові, Одесі та Дніпрі

6 хв читати

Кластер Стратегічних регіональних інновацій EIT Community разом із Vacuum Deep Tech Acceleration оголошує прийом заявок для амбітних українських підприємців на участь у одноденній інтенсивній тренінговій програмі. Кластер отримує фінансову підтримку від Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), в рамках програми “Горизонт Європа”, що сприяє розвитку найбільшої інноваційної мережі в Європі.

Захід орієнтований на засновників та членів команд інноваційних стартапів на ранніх та середніх стадіях розвитку (TRL3-TRL5), які:

  • зацікавлені в розширенні свого бізнесу на міжнародні ринки;
  • шукають знань та підтримки в юридичних та фінансових аспектах;
  • прагнуть удосконалити свої бізнес-стратегії та ринкові підходи;
  • а також покращити навички пітчингу та презентації для залучення інвесторів.

*TRL

TRL 3 — концепція провалідована експериментально.

TRL 4 — є прототип

TRL 5 — перші тести прототипу проведено

Спільнота EIT підтримує Україну протягом останніх кількох років, головним чином у розвитку екосистеми. Наразі ми пропонуємо підприємницьку підтримку найвищого рівня, щоб наблизити українських талантів до європейської інноваційної екосистеми та надати їм певних навичок, які допоможуть у майбутній відбудові країни. Маючи великий досвід успішних підприємств і вбудованих програм, таких як EIT Jumpstarter, спільнота EIT продовжує співпрацю з українськими талантами, зацікавленими в зміні світу за допомогою глибинних технологій,” — Пьотр Павелец, RIS and EIT Community Manager, EIT InnoEnergy KIC.

Тривалість прийому заявок: з 14 серпня 2024 року і завершуватиметься за 10 днів до початку роботи воркшопу у кожному місті (всього 5 хвиль прийому заявок):

1 хвиля - прийом заявок на воркшоп у м. Києві, що відбудеться 6 вересня.

2 хвиля - прийом заявок на воркшоп у м. Львів що відбудеться 20 вересня.

3 хвиля - прийом заявок на воркшоп у м. Одесі що відбудеться 23 жовтня.

4 хвиля - прийом заявок на воркшоп у м. Дніпро що відбудеться 25 жовтня.

5 хвиля - прийом заявок на воркшоп у м. Києві що відбудеться 8 листопада.

Що отримають учасники програми EIT Founders2Founders:

1. Опанування важливих бізнес-концептів та розвиток бізнес-навичок: Учасники тренінгів зможуть значно підвищити свої знання у сфері бізнес-стратегії, маркетингу, продажів та управління підприємствами. Це включає вивчення таких тем, як Унікальна Торгова Пропозиція (УТП), фінансування, інструменти пошуку партнерів та залучення інвестицій.

2. Знайомство з можливостями Європейського Інституту Інновацій та Технологій та його спільнотами знань та інновацій (Knowledge and Innovations Communities - KICs): Завдяки вступному модулю програми, учасники отримають детальну інформацію про можливості, які пропонує спільнота Європейського інституту інновацій та технологій для підтримки стартапів, що відкриває додаткові ресурси та перспективи для їх розвитку.

3. Отримання практичних рекомендацій та порад від підприємців та інвесторів: Після кожного практичного блоку стартапи отримають індивідуальні рекомендації щодо подальших дій. Практична робота забезпечить індивідуальне керівництво, зворотній зв'язок та підтримку, щоб допомогти стартапам покращити свої навички, продуктивність та вийти на іноземні ринки.

4. Розширення мережі корисних контактів та нових знайомств: Участь у воркшопах надає унікальну можливість для стартапів встановити нові ділові зв'язки з іншими підприємцями, інвесторами та експертами галузі, що може сприяти подальшому розвитку їх бізнесу.

5. Тренінг з майстерності презентації свого стартапу для інвесторів: Стартапи зможуть вдосконалити свої навички пітчингу, що допоможе їм ефективніше залучати інвесторів та представників інших зацікавлених сторін.

Фінал програми:

Завершенням програми стане презентація інноваційних рішень, найкращих відібраних стартапів F2F,  під час щорічної масштабної події- Міжнародного експортного форуму 2024 - Innovation Boost.

Компанії матимуть змогу представити свої інноваційні рішення перед бізнес-ангелами, інвесторами та представниками корпорацій, а також виграти грошовий приз на розвиток свого бізнесу.

Вимоги до заявників:

  • Представники МСП, включаючи стартапи, зареєстровані в Україні, або компанії, які переїхали з України до країни-члена Європейського Союзу, його заморських країн та територій (ЗСТ) або асоційованих країн програми "Горизонт Європа" після 24.02.2022.
  • Компанії, які мають MVP або продукт на ранніх та середніх стадіях розвитку (TRL3-TRL5).
  • Працюють над інноваційними рішеннями, послугами та/або продуктами.

Процес розгляду заявок та визначення переможців:

  1. Open call: Подача заявки за посиланням: https://vacu2m.com/f2f-registration/.
  2. Перевірка відповідності: Перевірка заявок на відповідність основним критеріям прийнятності та відбору.
  3. Оцінка заявки: Проєктна команда Vacuum Deep Tech Acceleration разом із представником EIT Community Officer в Україні проводять детальний огляд заявок.
  4. Відбір стартапів: на кожен з 5 воркшопів відбирається по 12 стартапів (1 стартап може пройти 1 воркшоп).
  5. Запрошення: Відібрані стартапи отримують запрошення до участі у воркшопі.

Організація воркшопів:

Буде організовано 5 одноденних воркшопів у гібридного формату, які складаються з вступного модуля про EIT Community та його можливості для стартапів, 4-годинних тренінгів та 3-годинної практичної роботи.

Мова заходів: англійська

Тематика тренінгів:

  • Бізнес-стратегія, включаючи УТП (унікальна торгова пропозиція), маркетинг та продажі.
  • Вихід на європейський ринок та розробка продукту.
  • Фінансування, включаючи фандрейзинг та зовнішнє фінансування.
  • Інструменти пошуку партнерів, національні та міжнародні програми розвитку бізнесу та інновацій, залучення інвестицій.
  • Юридичні вимоги, включаючи IPR, GDPR та інвестиційні документи.
  • Ефективний пітчинг та презентація продукту.

Після теоретичної частини стартапи проходитимуть практичні заняття за такими темами:

  • Бізнес-стратегія, включаючи УТП (унікальна торгова пропозиція),  маркетинг та продажі.
  • Вихід на європейський ринок та розробка продукту.
  • Юридичні вимоги, включаючи IPR, GDPR та інвестиційні документи.

Індивідуальні рекомендації: Після кожного практичного блоку стартапи отримають індивідуальні рекомендації щодо подальших дій. Практична робота забезпечить індивідуальне керівництво, зворотній зв'язок та підтримку, щоб допомогти стартапам покращити свої навички, продуктивність та вийти на іноземні ринки.

Підсумкова записка: Підсумкова записка міститиме ключові висновки, плани дій та рекомендації, обговорені під час практичного блоку, щоб допомогти стартапам ефективно впровадити отримані знання.

Проєкт буде реалізовано в період з 14.08.2024 по 12.12.2024.

Програма EIT Founders2Founders (F2F): Тренінг з розвитку інноваційного підприємництва за ініціативи EIT Community, реалізується Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України спільно з Дія.City, національним проєктом Дія.Бізнес та YEP Accelerator.

EIT — Європейський інститут інновацій і технологій (ЕІТ) - є органом ЄС і невід'ємною частиною програми «Горизонт Європа», Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій. ЕІТ має на меті зміцнити інноваційний потенціал Європи, шляхом об’єднання бізнесу, освіти та дослідницького сектору для пошуку рішень актуальних глобальних проблем та формуванню міжнародного партнерства.  В кінцевому результаті це сприятиме розвитку підтриємництва, створення стійкого зростання та кваліфікованих робочих місць в Європі.

EIT Community Strategic Regional Innovation Cluster — Унікальна платформа для співпраці восьми спільнот знань та інновацій (Knowledge and Innovation Communities - KICs), зосереджених на зміцненні інноваційної спроможності екосистем у Центральній, Східній та Південній Європі, класифікованих як країни з помірними та скромними розвитком інновацій, згідно з Європейським табло інновацій. Кластер охоплює 23 регіони, які відповідають критеріям EIT RIS, включно із Україною та Західними Балканами.

Vacuum Deep Tech Accelerationце перша і водночас єдина програма акселерації, яка спеціально зосереджена на deep tech і наукоємних технологіях в Україні з повним спектром підтримки від ідей до перших національних клієнтів та/або інституційних інвестицій. За останній рік проакселеровано більше 60 стартапів, що залучили більше $2M інвестицій та зробили продажів на $3.2M.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Кам’янському відкрили Центр соціальної підтримки захисників і захисниць – Білоусов

Данія інвестує у відновлення інфраструктури водопостачання в Миколаєві EUR7,2 млн

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для понад 311 тис. абонентів у 3 областях

Майже 70% місячної норми опадів випало в Одесі вночі

Перший індустріальний парк отримав держфінансування на будівництво трансформаторної підстанції

Райффайзен Банк відкрив підземні відділення в Харкові та Дніпрі

Кабмін погодив створення ІП "Технологій та бізнесу" у Львівській області

Уряд погодив створення індустріальних парків "Ма'Рижани" в Житомирській та "Добросин Інвест парк" у Львівській областях

У Харкові встановлено 22 когенераційні установки та 31 модульну котельню, загальна потреба становить понад 140 об'єктів вироблення енергії - Терехов

На Київщині вже зареєстровано 12 індустріальних парків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА