Пресрелізи

Бізнесам, чиї сайти працюють на "Тільді", не підключають послуги monobank

Реклама

Ще у минулому році один із провідних українських банків, monobank, припинив підключати послугу еквайрингу для нових бізнесів, що використовують російський конструктор сайтів Тільда. Рішення банку було ухвалено в рамках стратегічної кампанії підсилення національної кібербезпеки та створення незалежного від російських технологій it-простору.   

“Ми розуміємо важливість забезпечення безпеки інформації наших клієнтів, тому ми свідомо вирішили відмовитися від використання продуктів, що мають зв'язок з російським ринком. Це наша політика, незалежно від розміру аудиторії цих продуктів в Україні. Навіть зараз, ми регулярно продовжуємо отримувати багато запитів у підтримку про можливість підключення до еквайрингу сайтів створених на Тільда. Наша відповідь залишається незмінною,” - зазначає Едуард Бондаренко, менеджер проекту еквайринг у monobank    

Власники сайтів на Тільда отримують відмову у підключенні послуги еквайрингу у monobank, але їм пропонують альтернативний український варіант. При зверненні в підтримку відбувається приблизно наступний діалог:

 

 

В ході розмови з представником служби турботи monobank не тільки було відмовлено в підключенні до Тільди, але і запропоноване рішення, яке завдяки використанню персонального промокоду від Монобанку коштує на 20% нижче, ніж зазвичай.   

Варто відмітити, що ініціатива Монобанку перекликається з проєктом асоціації IT Ukraine, що має назву "Ворожий софт". Проєкт спрямований на зменшення використання російських технологій та забезпечення кібербезпеки вітчизняного ІТ-середовища.

“Шлях невикористання російського софту у будь-яких національних проєктах: від великих урядових програм до сайту піцерії на сусідній вулиці - це свідомий, важливий і не самий простий шлях. Враховуючи сучасну геополітичну ситуацію, ми вважаємо, що використання заходів безпеки та виключення російського софту є стратегічно важливим для забезпечення найвищого рівня захисту інформації, якою ми володіємо на всіх рівнях,” - Марія Шевчук, виконавча директорка Асоціації ІT Ukraine.  

В рамках ініціативи “Ворожий софт” IT Ukraine внесла конструктор сайтів Тільда до чорного списку, а представникам українського бізнесу пропонує використовувати, як альтернативу український конструктор сайтів Weblium, який визнаний західними експертами як безпечний та ефективний інструмент для створення сайтів, лендінгів, онлайн-портфоліо та інтернет-магазинів.

 

Реклама
Реклама

ОСТАННЄ