Пресрелізи

Україно-Ізраїльский інноваційний саміт 2021

 

Масштабна міжнародна конференція, присвячена 30-річчю дружби та розкриттю перспектив співпраці між Україною та Ізраїлем, відбудеться у Києві 15 грудня. Відвідувачі можуть долучитися до участі онлайн за попередньою реєстрацією.

15 грудня 2021 року відбудеться четверта міжнародна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit. Цього року захід присвячений 30-річчю дружби та розкриттю інноваційних перспектив співпраці між Україною та Ізраїлем.

Своєю привітальною промовою саміт підтримає Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. У заході візьмуть участь офіційні особи України та Ізраїлю, представники провідних технологічних компаній, видатні вчені, науковці та громадські діячі обох країн. Подія відбудеться за підтримки Посольств Держави Ізраїль в Україні та України в Ізраїлі.

Цього року організатори розширили традиційну тематику саміту. Окрім технологічних інновацій, бізнес-співпраці, питань венчурного інвестування та залучення інвестицій, під час конференції будуть розглянуті такі актуальні теми, як просування бренду країни на міжнародній арені та концепція «м’якої сили» у жіночому лідерстві. До того ж, у рамках конференції вперше за 30 років дипломатичної дружби між Україною та Ізраїлем відбудеться церемонія нагородження «TOП-30 творців ізраїльсько-українських змін» — видатних ізраїльтян та українців, які зробили вагомий внесок у розвиток співпраці та партнерства між країнами.

 

Ключові теми конференції:

Конференція проходитиме у гібридному форматі офлайн-онлайн. Долучитися до участі офлайн можна буде лише за офіційним запрошенням, проте всі охочі зможуть безкоштовно підключитися до конференції онлайн за попередньою реєстрацією. Зареєструватися для участі у саміті можна вже зараз за посиланням: http://uiisummit.com/uiis2021

«Ми значно розширили коло ключових тем саміту й остаточно перейшли у формат офлайн-онлайн, що дало нам змогу вийти за межі хай-теку та об’єднати на одному майданчику всіх важливих гравців української та ізраїльської екосистем. Українсько-Ізраїльський Інноваційний Саміт 2021 відбудеться під патронатом Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у заході візьмуть участь перші представники держав та провідні менеджери технологічних компаній, а церемонія нагородження «ТОП-30 творців ізраїльсько-українських змін», яку ми започатковуємо цьогоріч, об’єднає громадських діячів, видатних ізраїльтян та українців, — розповідає засновниця саміту, генеральний директор Global Israeli Initiative Альона Новгородська. — Завдяки проведенню саміту наші країни досягли значних показників у технологічній та інноваційній сфері. Тільки за останні 2 роки обсяг продажу українських IT-послуг ізраїльським клієнтам становив близько $200 млн. Ми готові розширити позитивний досвід на інші сфери взаємодії України та Ізраїлю».

Співорганізаторами Україно-Ізраїльського Інноваційного Саміту 2021 стали: Посольство держави Ізраїль в Україні та Посольство України в Ізраїлі. Майданчик для зустрічі у Києві надає ще один співорганізатор саміту — Інноваційний парк UNIT.City. З боку Ізраїлю до організації конференції долучився Венчурний фонд VentureIsrael, компанії Simple Investing & Really Building та VIZHU.

Контакти для ЗМІ: Ольга Столяренко, PR Lead, Global Israeli Initiatives, E-mail: stolyarenko@gmail.com, Phone: +38 (067) 232 94 45

Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт (UIIS) — щорічна масштабна конференція, присвячена розвитку ділових, технологічних та дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною.

Global Israeli Initiative (GII) — некомерційна громадська організація, покликана створити потужну й інноваційну міжнародну екосистему, яка сприяє продуктивним відносинам та співпраці між Україною та Ізраїлем: бізнесменами, інвесторами, урядами, інноваційними компаніями та освітніми структурами.

Реклама
Реклама

ОСТАННЄ