15:26 28.11.2019

Международный форум по управлению частным капиталом от Adam Smith Conferences

3 мин читать

(Языком оригинала)

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні ми раді представити захід і в цьому році!

Він відбудеться 3-4 грудня 2019 року та об'єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

На цьогорічному форумі ми забезпечимо Вас найсвіжішими новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянемо найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

За цим запрошенням через Інтерфакс Україна Ви отримуєте право на отримання 15% знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP код: XUC015mINTF.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

ТІЛЬКИ НА НАШІЙ УНІКАЛЬНІЙ ПОДІЇ:

•          ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОЧУТИ ОСТАННІ НАЙСВІЖІШІ НОВИНИ БЕСПОСЕРЕДНЬО ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО УРЯДУ

Представники Уряду проінформують Вас щодо останніх змін в сучасній урядовій політиці та законодавстві, які безпосередньо впливають на галузь управління приватним капіталом. Особливо це стосується питань валютної лібералізації, автоматичного обміну податковою інформацією та дотримання законодавства щодо контрольованих іноземних компаній (CFC).

- Данило Гетманцев, Голова Комітету з питань фінансів, податкової і митної політики, Верховна Рада України

- Олена Коробкова, Виконавчий директор, Незалежна асоціація банків України

•          ФОКУСНА ДОПОВІДЬ “ТОЧКА ЗОРУ КЛІЄНТІВ”

Владислав Бурда, Засновник та власник, RedHead Family Corporation, Президент, Асоціація власників сімейних компаній України

Владислав Бурда розкриє наступні теми: з якими проблемами стикаються успішні українські підприємці, плануючи майбутнє своїх бізнес-імперій? Який найкращий спосіб вирішення цих проблем? Яким чином ці підприємці мають підготувати нову генерацію власників бізнесу?

•          ВІДОМИЙ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ЮРИСТ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ З ПРИВАТНИМИ КЛІЄНТАМИ

Роберт Амстердам, Старший партнер, Amsterdam & Partners (Лондон, Великобританія)

Роберт Амстердам є міжнародним юристом з 35-річним досвідом роботи у веденні відомих юридичних справ на ринках, що розвиваються. Його юридична фірма з офісами в Лондоні в Вашингтоні, користується значним попитом за свою унікальну практику, яка досліджує питання взаємодії між міжнародним публічним правом, кримінальним правом та наданням політичного сприяння.

•          ОТРИМАЙТЕ ДОСВІД ВІД ШВЕЙЦАРСЬКИХ ПРИВАТНИХ БАНКІРІВ

Карен Асланян, Виконавчий віце-президент, Lombard Odier (Цюріх, Швейцарія) представить детальне дослідження щодо передачі багатства в майстер класі “Планування правонаступництва”.

Ольга Фреєр, Директор з управління приватним капіталом, UBP також візьме участь в майстер класі “Планування правонаступництва”. 

Єлизавета Тимошенко, Голова прем’єр банкінгу, Credit Agricole (Швейцарія) виступить в панельній дискусії: Приватний та прем’єр банкінг в Україні та за кордоном.

А ТАКОЖ ІНШІ НОВІ ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

•          КРУГЛИЙ СТІЛ ЩОДО ІНВЕСТУВАННЯ У ТВОРИ МИСТЕЦТВА “УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК ТВОРІВ МИСТЕЦТВА: ДО ПОВНОЇ ПРОЗОРОСТІ”

Аліна Плющ, Партнер, Sayenko Kharenko

Аліна Плющ буде модератором круглого столу щодо інвестування у твори мистецтва та проведе дискусію на наступну тему: які нові закони були розроблені Урядом у співпраці з українськими юристами? Як ці закони зможуть краще захистити інтереси колекціонерів?

•          ФОРМУВАННЯ ВАШОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОРТФЕЛЮ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ЕКОНОМІЧНОГО ЦИКЛУ

Максим Корецький, Директор з інвестицій та співвласник Blackshield Capital розповість про формування інвестиційного портфелю в залежності від стадії економічного циклу.

•          ДОСЛІДЖУЮЧИ НОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ

Юрій Филюк, Генеральний директор імпакт-інвестиційного проекту “Промприлад” 

В рамках інвестиційної панелі, Юрій представить презентацію щодо нових бізнес моделей, які мають великий соціальний ефект, який дає змогу досягти значно більшого сталого розвитку в постійно мінливому світі, на відміну від традиційних бізнес проектів.

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві!

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Для обговорення можливостей виставки та спонсорства, звертайтеся будь ласка до Євгена Андрюса (eugene@adamsmithconferences.com) за телефонами +380 50 230 8821 та +44 208 004 5702.

Інтерфакс-Україна - офіційний інформаційний партнер Форуму.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА