09:58 24.01.2019

82 компании присоединились к Американской торговой палате в Украине в 2018 году

2 мин читать

(Подается на языке оригинала)

Американська торговельна палата в Україні об’єднує понад 600 компаній-членів та афілійованих сторін, що є найбільшими інвесторами та міжнародними компаніями, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та створюючи нові робочі місця.

У 2018 році до Палати долучилися 82 компанії, серед яких: 36 великих стратегічних та інституційних інвесторів, 15 компаній середньої капіталізації та 31 малі компанії та постачальники послуг, неурядові організації, освітні установи та проекти, що фінансуються донорами. Більшість нових членів належать до сектору охорони здоров'я, інновацій, сільськогосподарської та логістичної діяльності.

Палата має на меті бути позитивним чинником змін у бізнес-середовищі в інтересах України, та якщо ви хочете знати чому нові компанії-члени вирішили приєдналися до Палати – ось відповідь:

Dell EMC: "Ми пишаємося тим, що стаємо частиною екосистеми AmCham в Україні. Ми отримуємо можливість налагодити наші відносини з місцевою бізнес-спільнотою та представниками влади. Членство відкриває нові шляхи спілкування з клієнтами та партнерами. В цілому, воно збагачує локальний досвід компанії та підвищує нашу ефективність в Україні.”- Ірина Волк, Генеральний директор, Dell EMC в Україні.

L'Oréal Ukraine: "Маємо за велику честь бути членом Американської торговельної палати, адже це сприяє розвитку бізнесу в Україні та створює прозорі ділові можливості для сталого зростання". Марк Савчук, Генеральний директор, L'Oréal Ukraine.

GSK Consumer Healthcare: "Ми високо цінуємо всю діяльність Палати. Тому, в подальшому, ми хочемо брати активну участь у проектах, які допомагають нашій галузі розвиватися і досягати нових цілей". - Ніколо Поме, Генеральний директор України та СНД, GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Ukraine.

Väderstad LLC: "Бути членом Американської торговельної палати в Україні - це брати участь у поліпшенні бізнес-середовища в аграрному секторі та більш ефективно співпрацювати з учасниками ринку, державними органами та урядовими організаціями; допомагати у розвитку більш надійного та безпечного бізнес-середовища в умовах швидко зростаючої галузі сільського господарства України". - Віталій Філатов, Генеральний директор.

Працюючи в Україні з 1992 року, Палата тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА