00:38 10.07.2018

В Киеве провели ежегодный Пикник Американской торговой палаты ко Дню независимости США

2 мин читать

(мовою оригіналу)

7-го липня Американська торговельна палата в Україні відзначила день народження Америки, влаштувавши 27-й щорічний Пікнік Палати, що зібрав близько 3000 гостей на території Київської міжнародної школи. Гості мали змогу не лише скуштувати традиційні американські яблучні та вишневі пироги, а й сфотографуватися із гігантським святковим пирогом!

Як і смаколики, Пікнік вподобали і дорослі і малеча, адже під час заходу грала жива музика, відбувались конкурси, була велика розважальна зона для дітей та інтерактивні фотозони. Гостей пригощали освіжаючими напоями та різноманітними стравами американської кухні. Вишенькою на торті (чи у даному випадку – на пирозі) став захоплюючий розіграш подарунків від партнерів заходу та виступ хедлайнера -  гурту Антитіла.

4 липня Сполученим Штатам Америки офіційно виповнилося 242 роки, а в 1801 році Білий дім провів своє перше святкування Дня незалежності. Хоча Американська торговельна палата в Україні не має такого величезного досвіду святкування дня народження США, це не завадило їм вкотре організувати неймовірну вечірку.

Про Американську торговельну палату в Україні

Американська торговельна палата в Україні (Палата) – є громадською неприбутковою організацію, що працює в Україні з 1992 року. Палата представляє інтереси більше 600 компаній-членів та афілійованих сторін. Вона тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:
Тетяни Кравчук,
Координатора із зв'язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні, +38 050 299 3201, tkravchuk@chamber.ua 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА