16:45 13.11.2017

Владимир Саенко об обвинениях в адрес Федерации профсоюзов Украины

2 мин читать
Владимир Саенко об обвинениях в адрес Федерации профсоюзов Украины

(подается на языке оригинала)

Федерація профспілок України знову фігурує в інформаційному просторі. На жаль, не в зв’язку з нашими, я вважаю, успішними переговорами з урядом. Не завдяки наполегливій роботі наших галузевих організацій по вдоксоналенню держбюджету, Трудового кодексу, задекларованих реформ. Ні. Про нас пишуть у зв’язку з черговим звинуваченням, висмоктаним із пальця. На яке ми змушені відповідати.

Отже, дехто Ілля Ківа звинуватив ФПУ у зв’язках з Москвою. Єдиний аргумент, який він зміг навести, що нинішнє керівництво федерації було призначене кілька років тому, коли країною керували колишні керманичі.

У цій заяві є й випади особисто проти мене, але мені не хочеться вдаватися в деталі. Неозброєним оком видно, що це – абсолютно замовний, проплачений матеріал. Адже пан Ківа – не та особа, котра може претендувати на роль серйозного ньюсмейкера та лідера думок.

Можу лише здогадуватися про причини такої "любові" Ківи до ФПУ та її керівників. Як людина, яка спочатку присвоїла собі звання головного соціаліста країни, потім – головного провідника профспілок МВС, - він нині приміряє на себе і посаду голови всієї федерації. Саме з цим пов’язані його заяви щодо "грандіозних планів" з реформування ФПУ. Схоже, його не бентежить, що він не має жодного досвіду роботи у профспілках, не знається на роботі цього потужного апарату, та й сам, схоже, ніколи не брав участь у профспілковому русі.

Повертаючись до звинувачень, нібито керівники ФПУ працюють на Москву. Крім нісенітниць, що ми перераховуємо гроші до російської столиці, пан Ківа не навів жодного притомного доказу. Натомість я оперую фактами. Хочу просто нагадати, що не далі як у вересні 2017 року Ілля Ківа дав інтерв’ю  одному з найбільш "ватних" пропагандистських російських телеканалів, чим збурив все українське суспільство. У тому інтерв’ю він, зокрема, досить прозоро натякав на можливість домовитися з Росією.

То, може, не варто на дзеркало нарікати, пане Ківо? Чи ми маємо справу з класичною ситуацією, що голосніше за все кричить "тримайте злочинця!" сам злочинець?

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА