13:06 20.03.2017

Круглый стол "Проблемы и перспективы использования восстановительных источников энергии для структуры Госрезерва Украины"

21 березня 2017 року о 10.00

Адреса: м. Київ-150, вул. Малевича, 84, УкрНДІ "Ресурс"

Мета заходу: посилення діалогу і обмін досвідом між міжнародними організаціями, владою і експертами в галузі відновлюваної енергетики та проведення дискусії на теми оцінка проектів сонячної енергетики в Україні та пропозиції щодо програм з енергоефективності для державних підприємств та організацій Держрезерву.

Участь у обговоренні візьмуть:

Вадим Мосійчук, Голова Державного агентства резерву України

Сергій Савчук, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Олексій Оржель, Голова Української асоціації відновлюваної енергетики

Родіон Морозов, Радник Голови правління АБ "Укргазбанку"

Ігор Кирильчук, Національний координатор проекту UNIDO

Микола Савчук, Генеральний директор ТОВ Греса-Груп

На сьогодні Україна вже має набір законодавчих інструментів, спрямованих на розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), таких як зелений тариф або податкові пільги. Але до цього часу основними гравцями на українському ринку альтернативних джерел енергії були великі компанії, і більшість переваг використання "зеленої" енергії не є доступними для широкої громадськості та державних підприємств та організацій.

Тому актуальним є питання можливості державних підприємств та організацій долучитися до переходу на використання екологічно чистої енергії відновлюваних джерел. Виходячи з цих цілей, учасники круглого столу обговорять питання аналізу та порівняння українського та закордонного досвіду та заходів державної підтримки у галузі альтернативної енергетики, презентують та обговорять успішні проекти із залученням альтернативних джерел енергії українських компаній та організацій, перспективи впровадження проектів сонячної енергетики для підприємств та організацій Державного резерву України, а також можливості залучення інвестицій та грантових проектів.

Просимо підтвердити участь до 15.00 20.03.17 р.

mediarezerv@ukr.net та за тел. 234 – 59 – 05

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА