16:13 03.11.2014

Общественность требует люстрации руководства КП "Киевтранспарксервис"

(подается на языке оригинала)

Через численні оборудки головного паркувальника столиці – підприємства "Київтранспарксервіс" – повз бюджет міста щодня проходять величезні суми, і щонайменше третина доходів від паркувань осідає в кишенях корупціонерів та махінаторів. Про це повідомили громадські активісти під час прес-конференції в ІА RegioNews, присвяченій викриттю корупційних схем у діяльності комунального підприємства.

Як повідомив активіст ініціативи "Європейські парковки – європейській столиці" Руслан Гончаров, який певний час працював начальником паркувальної служби в Печерському районі, апетити керівників комунального підприємства обходяться Києву в сотні мільйонів гривень щороку.

Зокрема, діє "правило", за яким паркувальники здають бригадиру та керівництву "Київтранспарксервіс" 50% коштів, що мають іти до міського бюджету. Це підтвердив Ігор Шкурат, який працював паркувальником у Деснянському районі і звільнився тільки тому, що не погодився на таку схему роботи.

"Коли я прийшов на цю роботу, паркувальники, які працювали зі мною, сказали, що половину від тієї суми, яку ми збираємо, ми повинні віддавати готівкою, не оформлюючи належним чином та списуючи видані водіям талони", – повідомив Ігор Шкурат.

За словами активістів, незгодних працювати за такими схемами керівництво просто усуває від роботи за надуманими причинами.

"Я відмовився від цієї системи роботи і зобов’язав своїх підлеглих всі гроші здавати офіційно в касу. В результаті, за два тижні моєї роботи в Печерському районі надходження до бюджету зросли на 28%. При цьому керівництво "Київтранспарксервісу" в цей час саботувало мою діяльність, наказуючи паркувальникам приховувати реальну кількість зібраних коштів. Коли ж мені вдалося переконати більшість паркувальників працювати законно, в комунальному підприємстві швидко встановили мою профнепридатність та вигадали кілька доган, на підставі яких було підписано наказ про моє звільнення", – повідомив Руслан Гончаров.

"Наші фахівці, провівши аналіз по одному лише Деснянському району, вирахували, за кількістю паркувальних місць, що суми, які збираються з цих автомобілів, сьогодні дорівнюють бюджету Деснянського району. Тому ми собі можемо уявити, які суми йдуть повз бюджет", – зауважив Андрій Хома, член ВГО "Координаційна Рада Майдану", додавши, що представники цієї громадської організації готові брати під контроль діяльність парковок і допомагати столичній владі боротися з розкраданням коштів керівництвом КП "Київтранспарксервіс".

Зі свого боку, Андрій Гаджаман, активіст ГО "Еко-Патріот", зачепив ще одну сторону проблеми – стрімке розширення парковок.

"Я подивився програму, запропоновану паном Воробйовим, нинішнім керівником "Київтранспарксервісу", до 2019 року, і за наступний рік він хоче збільшити кількість парко-місць на 25 тисяч. У нашої організації запитання до нього: де він збирається їх будувати? На зелених зонах? У мене у дворі мешканці ставлять машини біля будинків, а якщо заїжджає ще хтось, то ставлять уже просто на газонах. Ми неодноразово зверталися до комунального підприємства з проханням упорядкувати цю зону. На що отримували лише відписки. Тому в нас величезні запитання до цієї програми, щодо того, за рахунок яких майданчиків відбуватиметься розширення парковок", – наголосив Андрій Гаджаман.

Підсумовуючи сказане, присутня на конференції Діана Дрижакова, представник ГО "Одне питання" звернулася до можновладців: "Хотілося б отримати відповідь на питання, чи буде піддано люстрації нині діюче керівництво "Київтранспарксервісу", яке вивело мільйони гривень з бюджету міста?"..

Продовжуючи дану тему активісти ініціативи "Європейські парковки – європейській столиці" спираючись на те, що стало відомо про роботу головного паркувальника столиці "зсередини" розробили програму, покликану збільшити надходження до київського бюджету.

Зокрема, для її виконання потрібно прибрати з КП "Київтранспарксервіс" тіньові схеми та усунути керівників, які ці схеми налагодили. Крім того, реорганізувати саму систему роботи комунального підприємства за європейськими стандартами і зробити її прозорою.

Така реорганізація за розрахунками громадських діячів, дозволить додавати до столичного бюджету до 250 мільйонів щороку.

Варто додати, що за підсумками конференції активісти підготували звернення до Генпрокуратури, МВС та контролюючих органів з вимогою ретельно перевірити діяльність підприємства "Київтранспарксервіс" та притягнути організаторів корупційних схем до відповідальності.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

На Прикарпатье почти 8 тыс. предприятий, учреждений и организаций не готовы к дистанционной передаче показаний счетчиков газа

Теплоход "Rosa Victoria" открывает сезон круизов по Днепру

В Запорожской обл. ввели в эксплуатацию первую очередь крупнейшей в Украине солнечной электростанции

Децентрализованный рынок прогнозов Bodhi запускается на основной сети Qtum

МХП: Награда в конкурсе КСО-инициатив

Вместе с компанией 7choice заказ на Taobao стал простым и доступным

ПАО "Укрнафта" впервые реализовала природный газ собственной добычи на УЭБ

ПАО "Днепропетровскгаз" планирует увеличение инвестиций в модернизацию газовых сетей

ПАО "Харьковгоргаз" за пять лет увеличил вдвое инвестиции в модернизацию газовых сетей Харькова

Команда БРСМ-Нафта поздравляет победителей памятных регат по академической гребле на Херсонщине

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА