Пресрелізи

«Агентство продемонструвало відчутні результати за всіма стратегічними для галузі напрямами», - Юрій Болоховець про роботу Держлісагентства у 2025 році

Представники ДП «Ліси України» взяли участь у форумі «Розвиток лісової галузі в умовах війни: економіка й екологія», який відбувся 5 березня у Києві. Під час заходу було презентовано Публічний звіт Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Смаля за 2025 рік.

Форум зібрав близько 150 учасників, серед них представники державних органів, лісогосподарських підприємств, наукової спільноти, громадських організацій та міжнародних партнерів. Організатором події виступило ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр».

Під час заходу учасники обговорили ключові результати роботи лісової галузі у 2025 році, виклики воєнного часу та пріоритетні напрями розвитку сектору. Зокрема, йшлося про відновлення та збереження лісів, збільшення площі лісового фонду, цифровізацію галузі, міжнародну співпрацю та виконання євроінтеграційних зобов’язань.

Генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець зазначив, що лісова галузь продовжує демонструвати позитивну динаміку розвитку навіть в умовах війни.

Він також підкреслив важливість проведення галузевих заходів для подальшого розвитку сектору.

У ДП «Ліси України» також зазначають, що подібні професійні майданчики сприяють формуванню спільного бачення розвитку галузі, посиленню співпраці та впровадженню ефективних рішень для сталого управління лісовими ресурсами.

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ