Пресрелізи

Перший семестр навчання з "Мрією": результати бета-тестування

Пілотні школи завершують перший семестр з Мрією. Це державна освітня екосистема для учнів, батьків і вчителів. На вебпорталі та в мобільному застосунку користувачі та користувачки спробували план дня, конструктор розкладу, динаміку досягнень, чати, бібліотеку персоналізованого контенту від провідних освітніх платформ, Мрія ID та багато іншого.

У бета-тесті — школи із Запоріжжя, Миколаївщини, Одещини, Київщини, Івано-Франківщини, Дніпропетровщини та міста Київ.

«Мрія — це геймченджер системи освіти, який прискорить розвиток наших дітей. Ми об’єднали технології, штучний інтелект та індивідуальні підходи, щоб кожна дитина могла знайти свій шлях і досягти великих цілей. Вчителям Мрія допоможе позбутися бюрократії, батькам — краще зрозуміти свою дитину. 40 шкіл уже пройшли перший семестр з Мрією. За цей час вчителі виставили 560 тисяч оцінок, батьки 120 тисяч разів перевірили результати дітей, а учні — понад 70 тисяч разів перевірили, що їм задали. З наступного року плануємо розпочати підключення всіх охочих шкіл до екосистеми Мрії», — Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України.

Найпопулярніші функції на вебпорталі та в застосунку Мрія

Як Мрія вже зараз змінює навчання в школах:

«Зараз одне з наших пріоритетних завдань — створити всі умови для зростання щасливого й реалізованого покоління: спростити роботу вчителів, аби вони мали більше ресурсу на навчання дітей, а дітей мотивувати розвиватися. Завдяки плану дня, динаміці оцінок, нагадуванням про домашнє завдання та бібліотеці пізнавального контенту Мрія вже зараз підвищує залученість дітей у навчання. А батьки мають доступ до журналу з результатами та відвідуваністю — і це не про контроль, це про підтримку і можливість допомогти дитині там, де вона дійсно цього потребує», — Оксен Лісовий, Міністр освіти і науки України.

Що далі

Команда Мрії збирає та імплементує відгуки користувачів і користувачок, проводить опитування та глибинні інтерв’ю, щоб покращити продукт. З 2025 року фахівці планують розпочати підключення до Мрії всіх охочих шкіл. Проєкт допоможе дітям реалізуватися в житті, батькам — краще розуміти успіхи та сильні сторони дітей, а вчителям — позбутися зайвої бюрократії.

Подати заявку на підключення до Мрії можна на сайті за посиланням mriia.gov.ua/launch

«Результати першого семестру — доказ того, що мрії здійснюються. А доступ українських дітей до якісної освіти навіть під час війни — крок за кроком стає реальністю. Вірю, Мрія допоможе виховати покоління, здатне долати повоєнні виклики і робити Україну конкурентоспроможною у світі. Вдячний нашим партнерам із Швейцарії за системну підтримку важливих освітніх ініціатив і Мрії зокрема, яку ми реалізуємо в межах Програми EGAP, що виконує Фонд Східна Європа», — Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

Мрія — ініціатива президента Володимира Зеленського, яку реалізують Мінцифра та МОН за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії.

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ