Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування
Більшість українців назвали пріоритетними поліпшення своєї поінформованості (66%) і патріотичне виховання (61%) у проваджуваній державній інформаційній політиці, свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного 21-27 березня Центром Разумкова та представленого на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.
Лише 16% наголосили на важливості виготовлення відповідних розважальних програм, при цьому низьку пріоритетність таких програм відзначили 41,2% опитаних.
Абсолютна більшість опитаних (73%) вважають військово-патріотичне виховання в дошкільних установах і навчальних закладах доцільним, 16% - ні.
Опитування проводилося серед 2020 повнолітніх респондентів з усіх підконтрольних регіонів України, де не тривають бойові дії, за стратифікованою багатоступеневою вибіркою із застосуванням випадкового відбору на перших етапах формування вибірки та квотного методу відбору респондентів на завершальному етапі. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна та Польща посилюють оборонну співпрацю, зокрема у посиленні ППО, розвитку дронів та в авіаційній складовій
11:06, 30.01.2026
Експертний аналіз: чи може неоновий газ використовуватися у військових цілях?
18:56, 20.01.2026
Сили оборони відбили механізований штурм росіян поблизу Добропілля
04:26, 27.12.2025
Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП
01:19, 23.12.2025
Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження
15:59, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Дружина загиблого після влучання російського дрону в клініку "Медіком" пацієнта вимагатиме від клініки компенсації, звинувачує у недбалості
14:06, 30.01.2026
Росія перейшла до стратегії "комбінованого шоку" – Івашин
17:22, 29.01.2026
Росія запустила інформаційну спецоперацію проти Буданова та Залужного – політтехнолог
14:43, 29.01.2026
Експерти InfoLight вважають, що Кремль використовує технологію "failed state" для руйнування довіри до держави
14:20, 29.01.2026
Відкрите звернення Олексія Шевчука до Президента України та громадськості