13:00 16.11.2023

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Дорожня карта відновлення країни: 7 викликів відбудови та як їх подолати"

1 хв читати

У четвер, 16 листопада, о 13.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Дорожня карта відновлення країни: 7 викликів відбудови та як їх подолати" на прикладі трьох областей: Житомирської, Запорізької та Харківської. Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Учасники:

заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна; заступниця голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Валерія Іванова; голова правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик; заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк; директор програми "Демократична практика" Міжнародного фонду "Відродження" Олексій Орловський (вул. Рейтарська, 8/5а).

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна", а також на фейсбук-сторінці "Антикорупційного штабу". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Будівельні матеріали. Готовність до потреб ринку на відбудову"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як запустити розподілену генерацію в Україні. Виклики та можливості для територіальних громад"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Україна-Росія - тотальна війна. Коли фінал?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка ситуації в країні, довіра до соціальних інститутів, віра в перемогу, ставлення до виборів"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Китайсько-американські відносини в контексті нового світового порядку"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація порталу, який виявляє конфлікт інтересів у місцевих депутатів"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Війна України з Росією - час працює проти обох сторін. Проте - по-різному"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Стан суспільної свідомості на третьому році повномасштабного російського вторгнення: результати моніторингу громадської думки"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація комунікаційної платформи "Young Veterans Ukraine"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Найгостріші питання в Українському олімпійському боксі на сьогоднішній день"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА