12:00 17.01.2022

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

1 хв читати

У понеділок, 17 січня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться круглий стіл на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини". Учасники: керівник Фонду "Українська політика"/UP Foundation, історик, політолог Кость Бондаренко; директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на каналі YouTube агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки 2021 року: стан водних ресурсів Столичного регіону. Результати перевірок Держекоінспекцією підприємств-забруднювачів Києва та області"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про перешкоджання органами державної влади законній діяльності профспілок і протиправну конфіскацію їхньої власності"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами всеукраїнського соціологічного дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" на тему "Політичні підсумки 2021 року"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бурхливий 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Централізоване опалення. Тариф проти ціни. Що ми отримуємо в платіжках і чому?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА