До відома: про прес-конференцію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" ПАТ "Київенерго" на тему "Початок опалювального сезону 2015/2016 у столиці та перспективи його проходження"
У четвер, 15 жовтня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Початок опалювального сезону 2015/2016 у столиці та перспективи його проходження". Учасники: генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко, директор СВП "Київські теплові мережі" Євген Глушак, директор СВП "Київські електричні мережі" Олександр Топал (вул. Рейтарська, 8/5А). Акредитація обов'язкова на сторінці прес-служби ПАТ "Київенерго" в Facebook https://www.facebook.com/Прес-служба-Київенерго-1055707617773431/timeline/?ref=hl в онлайн-прес-центрі на сайті ПАТ "Київенерго" http://kyivenergo.com/uk/press-tsentr/dlya-zm/login та за телефонами (044) 205-52-62, (050)352-33-20.