Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні
Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що Анкара не хоче "участі" Північноатлантичного альянсу у війні в Україні, але підтримує надання військової допомоги Києву, передає Le Monde.
"Ми не хочемо, щоб НАТО брала участь у цій війні. Ми вважаємо, що між цими двома речами має зберігатися баланс як з боку країн-членів, так і з боку НАТО", - сказав Фідан після зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Празі 31 травня.
Фідан також попередив, що конфлікт може поширитися на регіон і спричинити гірші кризи.
Очільник турецького МЗС зазначив, що Туреччина "підтримує продовження допомоги Україні та здатність України стримувати Росію".
Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підтвердив отримання вранці в п'ятницю дозволу США на обмежене використання американського озброєння по території РФ, однак не став розкривати інших подробиць.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ
14:58, 10.03.2025
Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю
14:18, 10.03.2025
Глава МВС: Оформити дозволи на зброю можна і в застосунку "Дія"
12:17, 10.03.2025
Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України
22:37, 09.03.2025
ОСТАННЄ
Данія готова направити миротворчі війська в Україну - ЗМІ
17:49, 10.03.2025
Трамп може відвідати Китай у квітні – ЗМІ
17:35, 10.03.2025
Канада завжди буде другом України, незалежно від прізвища прем'єра - нардеп Сірко
16:46, 10.03.2025
За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко
13:08, 10.03.2025
Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни