Туск найближчими днями планує прибути з візитом до Києва
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що під час найближчої зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою обговорить майбутній візит до Києва. Про це він сказав в інтерв'ю польським ЗМІ 12 січня, передає Polsatnews.
"Я піду до президента, зокрема, щоб поговорити про характер моєї місії - я буду в Києві найближчими днями", - розповів Туск.
Він підкреслив, що і для нього, і для президента "ситуація в Україні та на фронті є питанням номер один для безпеки Польщі".
"Є й інші питання, які необхідно вирішити, наприклад, пов'язані з інтересами польських перевізників", - сказав прем'єр-міністр.
За словами Туска, зустріч із Дудою відбудеться в понеділок.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Глава МЗС Австрії: Без суверенітету і територіальної цілісності не може бути миру в Україні в довгостроковій перспективі
12:18, 14.03.2025
Підтримка Австрією України залишається непохитною, зокрема її суверенітету і територіальної цілісністі - нова глава МЗС
12:07, 14.03.2025
ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ
10:24, 14.03.2025
Доступ української аграрної продукції на ринки ЄС обговорили на засіданні Українсько-польської міжурядової комісії
21:37, 13.03.2025
Заступник очільника Офісу президента провів ряд зустрічей з польськими високопосадовцями, обговорювали співпрацю Києва та Варшави
19:50, 13.03.2025
ОСТАННЄ
Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС
10:47, 14.03.2025
США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО
19:31, 13.03.2025
Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко
16:05, 13.03.2025
Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе
18:56, 12.03.2025
Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск