Порошенко привітав контакти української влади з Будапештом: потрібна координація зусиль в інтересах України
Петро Порошенко привітав відновлення прямих двосторонніх контактів української влади з Будапештом.
"Діалог та пошук взаємоприйнятних рішень з кожним партнером та союзником України в ЄС та НАТО мають ключове значення для нашої перемоги", – написав пʼятий президент у соцмережах.
"Ніхто не зробить цю складну роботу за нас самих. Радію, що власним прикладом спонукав владу діяти активніше та конструктивніше", – зазначає Порошенко.
"Для успіху сьогодні як ніколи потрібні далекоглядність та координація зусиль, адже всі ми діємо заради та в інтересах України!", – наголошує Петро Порошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск
21:15, 27.12.2025
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії
13:32, 27.12.2025
Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США
20:39, 26.12.2025
Порошенко передав шість комплексів "Ай-Петрі" для захисту критичної інфраструктури
11:52, 26.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах