Спікери парламентів Чехії та Фінляндії виступили в Раді в суботу - нардеп
Спікер Палати депутатів парламенту Чеської Республіки Маркета Пекарова Адамова і голова парламенту Фінляндії Юссі Халла-ахо виступили на пленарному засіданні Верховної Ради України в суботу, повідомив член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.
"У Верховній Раді виступила голова Палати депутатів парламенту Чеської Республіки Маркета Пекарова Адамова з нагоди памʼяті жертв Голодомору. Дуже правильно, що нас приїхати підтримати друзі України. А ще важливо, що свій виступ вона закінчила словами: свічка - це добре, але Україні потрібно більше зброї... А ще просто зараз виступає спікер фінського парламенту Юссі Халла-ахо українською мовою!", - написав парламентарій у своєму телеграм-каналі.
В Україні 25 листопада - День пам'яті жертв Голодомору.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Міністри закордонних справ Чехії та Литви засудили ракетний удар по Кривому Рогу
23:09, 04.04.2025
Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди
20:27, 03.04.2025
Стефанчук пояснив, чому не підписав відрядження за кордон Порошенку
21:51, 02.04.2025
"Нова пошта" відкрила відділення ще у двох містах в Чехії
13:43, 02.04.2025
Вакантні посади в Раді НБУ будуть заповнені до кінця квітня – програма з МВФ
12:56, 02.04.2025
ОСТАННЄ
РФ пропонує США укладати угоду про копалини через Дмітрієва, вона передбачає часткове зняття санкцій – Зеленський
21:31, 09.04.2025
МЗС вітає ухвалення резолюції ПАРЄ "Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності"
21:10, 09.04.2025
МЗС України про поновлення Нетребко у Королівському оперному театрі у Лондоні: закликаємо припинити надавати прихильникам Путіна платформу для пропаганди
21:09, 09.04.2025
ПАРЄ заявила про недопущення безкарності РФ за агресію проти України
20:21, 09.04.2025
Мерц пообіцяв зробити ФРН стабільнішою та безпечнішою