Спікери ВР і Палати депутатів парламенту Чехії обговорили конфіскацію заморожених російських активів
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і спікерка Палати депутатів парламенту Чехії Маркета Пекарова Адамова обговорили питання механізмів конфіскації заморожених російських активів і незаконної депортації українських дітей до Росії.
Як повідомила пресслужба апарату Верховної Ради, сторони також приділили увагу ситуації на фронті, потребам Сил безпеки й оборони України, підготовці та захисту критичної інфраструктури.
"Ситуація у фінансовому секторі України та відбудова - також у фокусі уваги", - зазначив Стефанчук.
Він наголосив, що однією з головних тем є відновлення територіальної цілісності України. "Адже, зокрема, цьому питанню буде присвячений завтрашній Парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи", - підсумував спікер українського парламенту.
Як повідомлялося, Стефанчук 23-24 жовтня перебуває з офіційним візитом у Празі (Чехія), де у вівторок відбудеться другий парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Чехії 7 січня розглянуть продовження "снарядної ініціативи" для України - ЗМІ
06:37, 23.12.2025
Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці
20:18, 18.12.2025
Відмова Україні у використанні активів РФ зірве діалог та дипломатичний трек, вважає Зеленський
10:50, 18.12.2025
Зеленський: Якщо вдасться погодити мирний план, кошти з активів РФ підуть повністю на відбудову
10:41, 18.12.2025
Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир
20:33, 17.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах