Хибний наратив про невдячність українців Польщі може мати надзвичайно негативні наслідки для безпеки - Кулеба
Неправдивий наратив про начебто невдячність українців народу та уряду Польщі може мати надзвичайно негативні наслідки для безпеки не тільки України та Польщі, а й Європи загалом, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Я вважаю стратегічно загрозливим не нинішню проблему із зерном - її буде вирішено, - а те, що активно розкручується наратив про начебто невдячність українців. Це відверта неправда. Україна дуже щиро й глибоко вдячна польському народу та польському уряду, який підставив від початку російської агресії плече і відкрив обійми. Ми про це казали 100 разів і ще 100 разів скажемо. Але те, що в голови поляків закладають наратив про невдячність України та українців, насправді може мати надзвичайно негативні наслідки для безпеки", - сказав Кулеба в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
За словами міністра, йдеться не лише про наслідки для відносин між народами України та Польщі, а про негативні наслідки "для безпеки українців, поляків та Європи загалом".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Євросоюз офіційно запускає програму Ukraine2EU для підтримки шляху України до вступу в ЄС
09:20, 01.04.2025
MS Amlin стала першим перестрахувальником-учасником програми ЄБРР зі страхування воєнних ризиків в Україні
07:20, 01.04.2025
Комбат 425 ОББпС "ОЧІ": маємо БПЛА за ціною поганого танка за борт, наші фахівці вдосконалюють навички цілодобово
19:41, 31.03.2025
Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС
11:29, 30.03.2025
Білоруська опозиціонерка Анжеліка Мельникова зникла з Польщі – ЗМІ
05:30, 29.03.2025
ОСТАННЄ
Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо
20:12, 01.04.2025
Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці
17:51, 01.04.2025
Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС
17:32, 01.04.2025
Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре
17:30, 01.04.2025
УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області