ВР не змогла продовжити засідання в п'ятницю через відсутність голосів за законопроєкт про реформу АМКУ - нардепка Геращенко
Верховна Рада не змогла продовжити роботу пленарного засідання в п'ятницю через відсутність голосів народних депутатів за законопроєкт про реформу Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.
"Повітряна тривога, а насправді - відсутність голосів за законопроєкт про Антимонопольний комітет завершили сьогоднішнє (28 липня - ІФ-У) засідання Верховної Ради України", - сказала вона у своєму відеозверненні, оприлюдненому в телеграмі в п'ятницю.
При цьому вона нагадала, що ухвалення цього законопроєкту є однією з семи вимог, від виконання яких залежить початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт
12:40, 23.12.2025
В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія
12:45, 22.12.2025
Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук
13:36, 18.12.2025
Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях
13:32, 18.12.2025
Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо боротьби з корупцією на державних підприємствах
08:20, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський