Глава МЗС Італії: Міф про єдність путінської Росії розвіявся
Віцепрем'єр, міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні вважає, що бунт ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина в Росії розвіяв міф про єдність путінської Росії.
"Міф про єдність путінської Росії розвіявся. Ця внутрішня ескалація розділяє російських військових. Це неминучий результат, коли ви підтримуєте і фінансуєте легіон найманців", - сказав він в інтерв'ю Il Messaggero.
Водночас Таяні вважає, що російський фронт став слабшим. "Одне безсумнівно: сьогодні російський фронт слабший, ніж учора. Я сподіваюся, що тепер мир ближче. Ми чекаємо, щоб зрозуміти наступні кроки Росії в Україні", - зазначив він.
Глава МЗС Італії також висловив сподівання, що український контрнаступ "піде швидше й українці повернуть собі незалежність".
Таяні також вважає, що вторгнення РФ в Україну виявилося "бумерангом для Путіна".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія планує удари по підстанціях, які живлять українські АЕС – Сибіга
20:36, 17.01.2026
ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України
16:36, 17.01.2026
Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника
15:06, 17.01.2026
Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга
23:03, 16.01.2026
Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів
20:12, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута