"Авіаційна коаліція" точно сформується цього року, немає сумнівів, що Україні вдасться вирішити питання про надання західних винищувачів, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Авіаційна коаліція точно сформується цього року. Я тепер не сумніваюся в цьому. А коли фактично вже західні літаки з нашими пілотами контролюватимуть українське небо - це питання ще потребує додаткової відповіді. Але, однозначно, коли сформується коаліція, все відбуватиметься дуже-дуже швидко" - сказав Кулеба в ефірі національного телемарафону.
Він знову підтвердив свої слова про те, що немає жодного сумніву, що Україні вдасться вирішити питання надання західних винищувачів.
"Це станеться, скажімо так, швидше раніше ніж пізніше. І зараз усі працюють на результат. У президента це одна з ключових тем. Тому це станеться раніше, ніж українське суспільство очікує. Результат обов'язково буде", - наголосив міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони
15:28, 28.12.2025
Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН
12:09, 28.12.2025
Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії
13:32, 27.12.2025
Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств
17:12, 25.12.2025
Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні
12:38, 25.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах