Єврокомісія ще в процесі роботи над оцінкою прогресу України як країни-кандидата в ЄС
Оцінка прогресу України у виконанні вимог як до країни-кандидата в члени до Європейського Союзу, яка має бути надана Європейською комісією в усній формі Європейській раді наприкінці весни - на початку літа, ще перебуває в процесі роботи.
Водночас це питання може обговорюватися в рамках візиту президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва, який відбудеться 9 травня. Це випливає з відповіді представника Європейської комісії Еріка Мамера, яку було надано в понеділок у Брюсселі на брифінгу на запитання журналістів, чи буде ця оцінка предметом обговорення під час зустрічей з українською стороною.
"Візит сфокусується на всіх вимірах наших відносин з Україною. Процес розширення - одне з цих питань, яке ми візьмемо із собою", - сказав він.
При цьому Мамер зазначив, що ця оцінка "ще має бути зроблена, і зроблена для Європейської ради". Він також утримався від того, щоб повідомити інші подробиці цього візиту.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Європейські союзники України наполягають на зміні щонайменше чотирьох пунктів мирного плану Трампа
21:30, 22.11.2025
Парламентський комітет асоціації Україна-ЄС розгляне питання притягнення РФ за злочин агресії - нардеп
18:38, 10.11.2025
Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС
14:02, 29.10.2025
Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка
12:14, 30.09.2025
Україна передала Єврокомісії звіт про виконання заходів для відкриття 1-го переговорного Кластера
18:05, 16.09.2025
ОСТАННЄ
Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії
19:53, 06.12.2025
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів