Глава МЗС Угорщини прибув до Мінська для обговорення миру в Україні
Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто повідомив, що прибув до Білорусі для обговорення "позиції миру" в Україні.
"Угорщина очікує, що всі члени міжнародної спільноти діятимуть для забезпечення негайного миру та уникнення кроків, які можуть продовжити або призвести до ескалації війни. Цю мирну позицію я теж представлятиму на сьогоднішніх переговорах у Мінську", - написав він у фейсбуці.
За словами Сіярто, війна в Україні стає все жорстокішою і треба рятувати людські життя, і це можна зробити лише за допомогою миру.
"Очевидно, що багато хто атакуватиме мене через візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв'язку треба тримати відкритими. Якби ми не діяли у такий спосіб, я не зміг би донести послання заклику до миру сьогодні", - додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сіярто заявив про ризик конфронтації Європи з РФ після паризького саміту Коаліції охочих
20:53, 07.01.2026
Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський
19:56, 20.12.2025
Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ
07:52, 17.12.2025
Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ
03:49, 15.12.2025
Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ
01:12, 12.12.2025
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута