Ердоган заявляє, що домовився з Путіним про оплату російського газу в рублях
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в суботу підтвердив, що він і президент РФ Володимир Путін напередодні досягли угоди про платежі за російський газ у рублях.
"Ми погодили з Путіним оплату в рублях з торгівлі природним газом. Сподіваємося, що це принесе фінансову вигоду обом сторонам", - наводить слова Ердогана агентство "Анадолу".
Відповідаючи на запитання про ситуацію з поставками зерна з портів України, Ердоган зазначив, що зараз на черзі стоять близько 20 кораблів.
Крім того, Ердоган заявив про намір особисто проінспектувати АЕС "Аккую", що будується в Туреччині, а потім розповісти Путіну про ситуацію на об'єкті і разом визначити подальші кроки.
Президент додав, що на запрошення Путіна має намір брати участь у зустрічі Шанхайської організації співробітництва (ШОС), яка запланована на вересень в Узбекистані.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп
23:53, 03.12.2025
Туреччина докладає максимальних зусиль для завершення війни в Україні - Ердоган в розмові з Макроном
11:41, 03.12.2025
Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ
01:10, 03.12.2025
Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною
00:12, 03.12.2025
Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань
21:53, 02.12.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга