Президент України та прем'єр Швеції погодили спільну заяву
Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Магдалена Андерссон погодили у понеділок у Києві спільну заяву.
"Це перший документ в історії двосторонніх відносин між країнами. У ньому зафіксовано ключові питання для обох країн. Це стосується, зокрема, двосторонньої співпраці, співпраці у сфері атомної енергетики та енергоефективності, фінансової підтримки для України", - сказав Зеленський журналістам після зустрічі, що відбулася у понеділок у Києві.
"Ми обговорили розробку посилених санкцій проти Російської Федерації", – сказав президент.
Він також привітав Швецію з історичним рішенням щодо вступу до НАТО за прискореною процедурою. "Україна взяла до відома це рішення і цю процедуру. Ми підтримуємо ваш вибір колективних гарантій безпеки", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії
20:47, 14.01.2026
Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати
17:51, 14.01.2026
Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК
16:24, 14.01.2026
Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський
11:36, 14.01.2026
Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот
15:10, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута
16:01, 14.01.2026
Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення
14:52, 14.01.2026
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС