Туреччина прагне відновити очні переговори РФ та України - глава МЗС
Анкара прагне відновлення очних переговорів Росії та України, зокрема на рівні глав держав, заявив у вівторок агентству "Анадолу" глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу.
"Після стамбульської зустрічі делегацій РФ та України діалог сповільнився", - сказав міністр.
Проте, вважає він, останнім часом знову намітилася тенденція до діалогу.
"Ми також виступаємо за діалог. Витрати від війни, особливо для України, дуже високі. Туреччина прагне відновлення очних переговорів Росії та України, зокрема на рівні глав держав", - наголосив Чавушоглу.
Міністр зазначив, що певні країни дотримувалися думки, що шляхом постачання озброєння Україна зможе перемогти Росію та переламати перебіг бойових дій. "Цього не відбувається. Жодна зі сторін не має значних успіхів на полі бою", - вважає він.
На думку Чавушоглу, сторони починають усвідомлювати, що швидкої перемоги через застосування сили не буде.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини
23:19, 23.12.2025
Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ
14:03, 20.12.2025
Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі
17:14, 16.12.2025
Туреччина збила невідомий дрон над акваторією Чорного моря
20:58, 15.12.2025
Раннє бронювання турів до Туреччини від Turpoisk: найкращий спосіб зекономити на літньому відпочинку
17:43, 15.12.2025
ОСТАННЄ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції
14:25, 24.12.2025
Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе
13:52, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський