Глава МЗС Латвії заявив, що ЄС повинен буде впровадити санкції проти РФ у разі визнання Москвою "незалежності" т. зв. Л/ДНР
Постанова Держдуми РФ про направлення президенту Росії Володимиру Путіну звернення про необхідність визнання "незалежності" т. зв. "Л/ДНР" суперечить міжнародному праву, вважає глава Міністерства закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевич.
"Постанова Держдуми Росії, що закликає визнати так звані Л/ДНР "суверенними державами", суперечить міжнародному праву", - написав Рінкевич у Twitter у вівторок.
Він додав, що якщо Росія "рухатиметься в цьому напрямі", то Євросоюз повинен буде вжити заходів і впровадити санкції проти Москви.
Як повідомлялося, 15 лютого Держдума Російської Федерації на засіданні у вівторок затвердила постанову про негайне направлення президенту РФ звернення Думи про необхідність визнання так званих Донецької та Луганської народних республік ("ДНР" і "ЛНР").
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Київ вітає ухвалення резолюції ГА ООН "Просування всеохоплюючого, справедливого та сталого миру в Україні"
22:12, 24.02.2025
Сибіга: У санкційній політиці настав час переходити від заморожування до конфіскації
21:45, 24.02.2025
Президент Латвії прибув до Києва для участі у саміті країн-партнерів у третю річницю агресії РФ проти України
08:31, 24.02.2025
Сибіга обговорив із очільницею МЗС Латвії координацію кроків в міжнародних організаціях
16:07, 22.02.2025
Китай підтримує "консенсус" Росії та США щодо повномасштабної війни
10:36, 21.02.2025
ОСТАННЄ
Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ
18:53, 24.02.2025
РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов
18:00, 24.02.2025
Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява
15:41, 24.02.2025
Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні
15:07, 24.02.2025
Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко