Тимошенко застерегла владу від реалізації Мінських угод
Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко назвала виконання Мінських угод державною зрадою та наголосила, що Україна має вимагати виконання Будапештського меморандуму, який захистить її територіальну цілісність, повідомляється на сайті політсили у вівторок.
"Очевидно, що Київ знову намагаються змусити до виконання неприйнятних Мінських домовленостей. Скажу зрозумілою мовою – навіть не думайте!... Українці цього ніколи не допустять і не пробачать. І політичний притулок у Росії засвітить не лише тим, хто організував підписання ганебних угод з терористами, а й тим, хто ризикне їх втілити", - наголосила Тимошенко.
На її думку, відновлення територіальної цілісності України та миру можна досягти через примушування усіх підписантів Будапештського меморандуму до його виконання. "Щоб вижити, Україна просто зобов’язана стати сильною в усіх вимірах. І так буде! Зрозуміло, вже не з цією владою", – резюмувала Тимошенко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни
11:46, 08.01.2026
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко
12:54, 02.12.2025
"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту
20:26, 25.11.2025
Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду
13:26, 18.11.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук