Політика

Зеленський прийме рішення з приводу підписання закону про олігархів залежно від того, яку редакцію документа підпише Разумков – Подоляк

Президент України Володимир Зеленський прийме рішення з приводу підписання закону про олігархів залежно від того, яку саме редакцію документа підпише голова Верховної Ради Дмитро Разумков, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Ми зараз подивимося, в якій саме редакції (підпише закон голова Верховної Ради – ІФ): чи буде це проголосована редакція депутатами, або будуть якісь нюанси, скажімо так. Підпише голова Верховної Ради, а після цього президент прийме рішення. У нас буде для цього десять днів. Президент взагалі дуже уважно ставиться до будь-якого документа, який підписує", – сказав Подоляк журналістам у Трускавці в суботу.

Як повідомлялося, Верховна Рада 23 вересня підтримала 279 голосами законопроект "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", т. зв. закон про деолігархізацію.

За законопроект у цілому проголосували 279 народних депутатів, із них 229 - представники фракції "Слуга народу".

Представники опозиційних фракцій, зокрема "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа - за життя" та "Батьківщина", зареєстрували 12 проектів постанов щодо скасування рішення Верховної Ради про ухвалення законопроекту про деолігархізацію. Згідно з Регламентом, спікер не може підписати ухвалений закон та передати його на підпис президенту до розгляду такого проекту постанови в залі засідань.

У свою чергу комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки просить спікера поставити на переголосування ухвалений 23 вересня закон про олігархів №5599 у зв'язку з юридичною колізією, що виникла. Як пояснив голова фракції "Голос" Ярослав Железняк, народні депутати врахували одночасно три правки (396, 398, 406), які суперечать одна іншій.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ