Політика

Зеленський: У питаннях боротьби з корупцією США і Україна - брати по зброї

Президент США Джо Байден заявив, що в питаннях боротьби з корупцією США і Україна - брати по зброї, зазначив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

"Згадавши події 6 січня у США, президент Байден відзначив, як важливо США та Україні сьогодні захищати демократію в наших державах. Особливо коли загрозу їй становить значна кількість олігархів, які зацікавлені у дестабілізації та послабленні державних інституцій. Було відзначено та підтримано втілення і продовження реформ в Україні, зокрема антикорупційної, судової та реформи Конституційного суду. За словами президента Байдена, у питаннях боротьби з корупцією США та Україна – брати по зброї", - сказав президент України у відеозверненні, розміщеному на сторінці у Facebook за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони.

Зеленський також повідомив, що обговорив із Байденом участь США в "Кримській платформі" та майбутній візит президента Байдена в Україну.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ