"Голос" вимагає скасування заборони на продаж непродовольчих товарів під час карантину в січні
Партія "Голос" вимагає від Кабінету Міністрів України скасувати обмеження на продаж непродовольчих товарів під час майбутнього січневого локдауну й переглянути необхідність його проведення або пом'якшення в разі підтвердження нинішньої тенденції зниження захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
"Партія "Голос" вимагає від уряду припинити практику необґрунтованих заборон і негайно скасувати обмеження на продаж непродовольчих товарів у період січневого локдауну", - наводить слова лідера партії "Голос" Кіри Рудик сайт політсили у вівторок.
Водночас Рудик наголосила на необхідності збільшення кількості тестувань на наявність вірусу COVID-19 для реальної оцінки ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію.
"У разі підтвердження нинішньої тенденції до зменшення захворюваності доцільно розглянути позапланове ослаблення або повне скасування карантину", - зазначила Рудик.
Як повідомлялося, Кабінет Міністрів оголосив про посилення карантинних заходів в Україні 8-24 січня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.
12:18, 05.12.2025
Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності
18:06, 02.12.2025
Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу
14:23, 01.12.2025
Зеленський повідомив про наявність кандидатури на міністра юстиції та чекає кандидатур на міністра енергетики
19:23, 29.11.2025
Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко
20:22, 27.11.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга