Зеленський підписав указ про створення Ради соціального розвитку регіонів
Президент України Володимир Зеленський підписав указ №415/2020, яким створив Раду соціального розвитку регіонів, повідомляється на сайті глави держави.
Цим самим указом глава держави затвердив положення про Раду соціального розвитку регіонів.
Як наголошується в документі, Раду створюють з метою аналізу забезпечення гарантій соцзахисту населення, напрацювання внесення на розгляд глави держави пропозицій щодо вирішення проблемних питань, підготовки законопроектів, напрацювання пропозицій щодо налагодження взаємодії з інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань надання соціальних послуг.
Раду, згідно з положенням, очолює заступник керівника Офісу президента України з питань соціальної політики та охорони здоров'я.
Рішення Ради ухвалюють більшістю голосів присутніх на засіданні членів Ради шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів голос голови Ради є вирішальним. За результатами засідання оформляється протокол, який підписують голова й секретар Ради.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським
20:03, 25.02.2025
Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів
16:49, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер
00:43, 25.02.2025
Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України
23:55, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів