Ключовим на майбутній сесії ВР стане питання держбюджету – Разумков
На думку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, ключовим на майбутній сесії парламенту, яка починається 1 вересня, стане питання узгодження і ухвалення Закону України "Про державний бюджет на 2021 рік".
"Багато аспектів, які потрібно розглянути. Ключовим, як на мене, на наступній сесії питанням стане питання бюджету. До 15 вересня, як ви пам'ятаєте, Кабінет Міністрів має подати проект бюджету до Верховної Ради. Я сподіваюся, ми зможемо всі плідно над ним попрацювати для того, щоб зробити його більш якісним і ухвалити, як це було минулого року і, не "під ялинку", – сказав Разумков у неділю під час брифінгу біля будівлі Ради.
Ще одним важливим питанням майбутньої сесії спікер парламенту називає місцеві вибори.
"Я розумію, що деякі аспекти PR-складової в тих рішеннях, які ухвалюватимуть у Верховній Раді, на жаль, теж матимуть місце", – додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради
12:11, 22.12.2025
Рада визначила правовий статус військовослужбовців-іноземців
13:04, 17.12.2025
Рада зобов’язала міністрів звітувати перед відставкою
12:40, 17.12.2025
Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням
12:13, 16.12.2025
ОСТАННЄ
ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"
11:52, 30.12.2025
Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій
11:03, 30.12.2025
"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського
17:35, 29.12.2025
Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики
13:28, 29.12.2025
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська