ТКГ підтвердила зустріч радників глав держав - учасниць переговорів у "нормандському форматі", повідомив Зеленський
Учасники засідання Тристоронньої контактної групи підтвердили зустріч радників глав держав - учасників переговорів у "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція і РФ), заявляє президент України Володимир Зеленський.
"Підтвердили зустріч радників у "нормандському форматі". Це свідчить про те, що після радників чекатимемо продовження зустрічі лідерів "норманді", - сказав президент журналістам на брифінгу в четвер у Херсонській області, підбиваючи підсумки дводенного засідання ТКГ.
Він нагадав, що під час останнього засідання ТКГ було досягнуто домовленостей про розмінування на 20 ділянках, про ділянки розведення сил і озброєнь уздовж лінії зіткнення.
"А це теж про збереження життів" - зазначив президент.
Зеленський також повідомив, що на ТКГ українська сторона передала списки на обмін, проте ще не отримала таких списків "від тієї сторони".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи
20:51, 20.01.2026
Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу
20:14, 20.01.2026
Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту
17:58, 20.01.2026
Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ
17:50, 20.01.2026
Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника
17:41, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні