Україна вивчає питання введення миротворців на Донбас, і навіть варіант з миротворцями ОБСЄ, у якої є такий мандат
Віце-прем'єр-міністр України, перший заступник голови делегації України в ТКГ Олексій Резніков зазначає, що Україна вивчає питання введення миротворців на Донбас, і навіть вивчає варіант з миротворцями ОБСЄ, яка має на це право, але воно ще ніколи в історії не було реалізовано.
"Миротворці - це один із можливих варіантів, ми його теж обговорюємо. Більше того, ми пішли далі і вивчаємо поки що безпрецедентну можливість мандата ОБСЄ. Виявляється, і вони мають право вводити своїх миротворців, але ніколи в житті цього не робилося. Формально-юридично це можливо", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок увечері.
Резніков зазначив, що миротворці, швидше за все, є тим єдиним можливим варіантом, на який, "можливо, та сторона готова була б погодитися". "Але в кожних переговорах є свій момент. Цей момент ще, на жаль, не настав", - зазначив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ
23:42, 06.01.2026
Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо
01:51, 16.12.2025
В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі
11:17, 12.12.2025
Зеленський: США, РФ і Україна не мають єдиної думки щодо Донбасу
13:55, 08.12.2025
Путін нічого не будуватиме на окупованому Донбасі – Зеленський
10:39, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський
12:32, 15.01.2026
Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді
17:38, 14.01.2026
Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута