Головою партії "Пропозиція" обрано чиновника міськради Дніпра Пильченка, до Ради партії увійшли деякі мери, планує приєднатися мер Черкас Бондаренко
Головою партії "Пропозиція", яка пропонує розвивати країну на базі місцевого самоврядування, став директор департаменту торгівлі та реклами міської ради Дніпра Андрій Пильченко.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на 5-му позачерговому з'їзді партії в п'ятницю в Києві.
Пильченко повідомив, що було обрано Раду партії, до якої увійшли 11 осіб. Серед них він сам, мер Дніпра Борис Філатов, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, мер Житомира Сергій Сухомлин, мер Кропивницького Андрій Райкович.
За словами Пильченка, до Ради "Пропозиції" також мають увійти мер Чернівців Олексій Каспрук, мер Каховки Андрій Дяченко та мер Черкас Анатолій Бондаренко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування
20:20, 11.12.2025
Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко
13:47, 11.12.2025
Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"
13:15, 11.12.2025
Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори
23:18, 10.12.2025
Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану
21:54, 10.12.2025
ОСТАННЄ
Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол
19:42, 11.12.2025
Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп
16:45, 10.12.2025
Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко
16:31, 10.12.2025
Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків
13:16, 10.12.2025
У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави