Путін: Заяви Зеленського, який порівняв СРСР і фашистську Німеччину, негативно позначаться на відносинах з Україною
Президент РФ Володимир Путін вважає, що заяви президента України Володимира Зеленського, який порівняв СРСР і фашистську Німеччину, негативно позначаться як на двосторонніх відносинах, так і на самому українському лідері.
"Негативно. Я думаю, що і для нього, для самого Володимира Олександровича (Зеленського) нічого в цьому хорошого немає, маючи на увазі, що сама Україна сильно постраждала під час Другої світової війни", - сказав Путін в інтерв'ю автору програми "Москва. Кремль. Путін", фрагмент якого був показаний в програмі "Вести" телеканалу "Росія 1".
Раніше Зеленський заявив про відповідальність СРСР нарівні з фашистською Німеччиною за розв'язання Другої світової війни. Ці заяви він зробив під час свого візиту до Польщі в січні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Віткофф заявляє, що на четвер заплановано його зустріч із Путіним
13:01, 21.01.2026
Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи
20:51, 20.01.2026
Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу
20:14, 20.01.2026
Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту
17:58, 20.01.2026
Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ
17:50, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні